.

ЗНАЧНЕ ЗРОСТАННЯ ОБСЯГІВ ПРОДАЖІВ КОМПАНІЯМ BOSCH та SKUBA ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ПРІСТА ОЙЛ УГОРЩИНА

16-01-2020

Єва Баконій, менеджер з продажу мастильних матеріалів в Угорщині, досягла значних успіхів в реалізації продукції Texaco Delo через угорську мережу SKUBA та збільшила обсяги продажів мастильних матеріалів Texaco Havoline через сервісну мережу Bosch.

SKUBA є найбільшим дистриб’ютором запчастин для вантажних автомобілів в Східній Європі. З 2001р. в Угорщині діє 9 торгових точок компанії, в яких традиційно пропонуються продукти Mobil та Agip. Поступово, крок за кроком, Єві вдалося домовитись про продаж в цих точках продуктів Texaco Delo. Завдяки досягнутим на початку позитивним результатам та наполегливості Єви, сьогодні мережа SKUBA розширила асортимент продукції Delo, яка реалізується компанією в Угорщині, організувавши спеціальні акції спільно з Prista Oil-Hungary Kft.

Сервісна мережа Bosch в Угорщині налічує 101 сервісний центр. У 2016р. з 3-ма центрами була налагоджена співпраця з продажів олив Texaco Havoline в обмеженому асортименті. Після того, як Єва почала працювати з цим ключовим клієнтом, обсяг продажів у 2018 р. збільшився на 28%, а в 2019 – на 29% (!). Сьогодні Prista Oil-Hungary Kft співпрацює на постійній основі з 32 сервісними центрами мережі Bosch, які є активними учасниками програми лояльності Bosch-Texaco.

Вітаємо Єву з цим успіхом, який є важливим кроком для підвищення впізнаваності торгової марки Texaco в Угорщині.

Назад