.

PRISTA OIL ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ ТМ TEXACO НАЙБІЛЬШУ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНУ КОМПАНІЮ УГОРЩИНИ

13-04-2017

Відтепер високоякісні мастильні матеріали торгової марки Texaco надійно захищатимуть двигуни та інші елементи транспортних засобів угорської логістичної компанії “Horváth Rudolf Intertransport”. Це стало можливим після того, як “Пріста Ойл - Угорщина”, яка є офіційним дистриб’ютором компанії Chevron в Угорщині, було обрано постачальником мастильних матеріалів на підприємство протягом 2017 року.

“Horváth Rudolf Intertransport” належить до найбільших суто угорських транспортно-експедиційних компаній країни, транспортний парк якої налічує близько 300 вантажних автомобілів Scania, Volvo та Mercedes Benz.

Компанія “Пріста Ойл - Угорщина” постачатиме високоякісні моторні та трансмісійні оливи серії Texaco Ursa на станцію технічного обслуговування клієнта, яка розташована в м. Хатван, Угорщина.

Мастильні матеріали торгової марки Texaco розроблені та виготовляються корпорацією Chevron – другою за розмірами американською енергетичною компанією та однією з найбільших компаній світу. Компоненти, що використовуються при виробництві продукції – від базових олив найвищої якості до найсучасніших присадок – виготовляються компанією Chevron на власних виробничих потужностях, розташованих по всьому світу. Продукція, яка постачається на європейські ринки виготовляється на заводі компанії Chevron в Бельгії: “Пріста Ойл” імпортує мастильні матеріали в Угорщину безпосередньо з заводу.

Компанія Prista Oil Holding є одним з найбільших виробників та дистриб’юторів мастильних матеріалів, мастил та технічних рідин в Центральній та Східній Європі, розвиває свій бізнес в 14 країнах Європи та Центральної Азії. Prista Oil Holding є ексклюзивним імпортером мастильних матеріалів торгової марки Texaco виробництва компанїі Chevron на ринки країн Центральної та Східної Європи.

Назад