.

Переваги для наших клієнтів від вибору оливи Delo®для першої заливки

18-03-2019

Як ми повідомили в жовтні, Daimler Trucks North America, яка є материнською компанією Freightliner & Western Star trucks, обрала моторну оливу Chevron Delo® 400 ZFA SAE 10W-30, що відповідає вимогам специфікації API FA-4, для першої заливки в двигуни усіх нових вантажівок починаючи з 1 січня 2019 року. Безперечно, бути партнером компанії, названої на честь винахідника вантажних автомобілів, дуже почесно. Це є великою перемогою не лише для компанії Chevron, але й наших клієнтів – тих, хто використовує продукти Delo.

Зазвичай, вимоги виробників оригінального обладнання (OEM) до мастильних матеріалів жорсткіші, порівняно з вимогами API. Виробники вантажних автомобілів часто висувають додаткові вимоги до олив для першої заливки, які повинні мати вищі експлуатаційні властивості. Щоб оливу було обрано для першої заливки, виробнику мастильних матеріалів необхідно пройти кваліфікаційні випробування, визначені ОЕМ. Конкретні критерії оцінювання олив встановлюють виробники обладнання та тримають їх в таємниці. Досить лише сказати, що вони є надзвичайно суворими. Якщо для отримання підтвердження на відповідність специфікації API кожен зразок оливи випробовується в двигуні за десятьма параметрами, а для отримання схвалення від виробника обладнання додаються ще декілька, то до олив для першої заливки висуваються більш жорсткіші вимоги та проводяться її грунтовні випробування в польових умовах.

Впродовж всього цього процесу ми отримали неоціненний досвід та взаємний розвиток від тісної співпраці. Завдяки спільній роботі з виробником оригінального обладнання для виконання вимог на відповідність специфікаціям ОЕМ, ми наочно пересвідчились, як здійснюється процес управління конструкцією двигуна. Це дозволить нам розробляти нові технології змащення для наступних поколінь двигунів. В той же час, задовольняючи унікальні вимоги виробника до олив для першої заливки, ми забезпечуємо такий же високий рівень продуктивності мастильних матеріалів, необхідний для наших клієнтів.

Це не перший подібний досвід для Chevron. PACCAR, материнська компанія Peterbilt and Kenworth Trucks, протягом 20 років використовувала моторну оливу Delo для першої заливки. Значна частина нових вантажівок Daimler сходять з конвеєра з продуктами Chevron в двигунах. Якщо ці виробники довіряють оливам Delo введення в експлуатацію своїх вантажівок, безперечно доцільно буде використовувати ті ж продукти Delo впродовж всього терміну експлуатації комерційної техніки Freightliner, Western Star, Kenworth та Peterbilt.

Source: www.chevronlubricants.com

Назад