.

Надійніший захист двигунів останнього покоління

18-08-2021

З розвитком технологій у сфері виробництва двигунів, головними тенденціями яких є зменшення розмірів та збільшення потужності двигунів, скорочення рівня шкідливих викидів та підвищення паливної економічності, зазнають змін та вдосконалюються і моторні оливи.
 Моторні оливи Havoline ProDS спеціально розроблені з використанням найновішої технології  Deposit Shield від компанії Texaco, яка забезпечує надійний захист двигуна та оптимальну продуктивність в будь-яких умовах.

Що таке Dexos1 та Dexos2?

Dexos -  це специфікація компанії GM для моторних олив, яка засвідчує, що оливи не лише задовольняють суворі галузеві та внутрішні вимоги виробників, але можуть також працювати в найекстремальніших умовах, адже більшість нових автомобілів GM, які мають нижчий рівень шкідливих викидів та гарантують кращу паливну економічність, вимагають надійнішого захисту.
Оливи Havoline® ProDS™ були спеціально розроблені для задоволення вимог стандарту Dexos2 та забезпечення тривалішого терміну експлуатації сучасних автомобілів, сконструйованих з використанням передових технологій, зокрема обладнаних турбокомпресорами та системами безпосереднього впорскування пального.

Знайдіть підхожий вам продукт

Для оптимальної роботи важливо підібрати правильну оливу. Саме тому ми пропонуємо широкий асортимент моторних олив, виготовлених за різними рецептурами, які здатні задовольнити унікальні потреби вашого автомобіля. Щоб порадити вам, як найкраще захистити ваш транспортний засіб, нам знадобиться більш детальніша інформація про нього. Знайдіть підхожий для вас продукт зараз >>
 

Назад