.

КОМАНДИ AUTO IN ТА PRISTA ПОВЕЛИ ПЛІДНИЙ ВІКЕНД НА БОЛГАРСЬКОМУ УЗБЕРЕЖЖІ

30-09-2021

Команди «AUTO IN» та «Prista Oil» відвідали Сонячний берег та Несебр на вихідних, щоб обговорити робочі питання та, скориставшись нагодою, відпочити на болгарському узбережжі. «AUTO IN s.r.o.» (https://autoin.cz/) є найбільшим представництвом FORD в Чеській Республіці та авторизованим представником з продажів та обслуговування автомобілів Hyundai, Volvo та Škoda.

Компанія «AUTO IN s.r.o.» розпочала свою діяльність в 2000 році та пропонує високоякісні послуги, в т.ч. консультації, технічні огляди автомобілів, тест-драйви, а також послуги фінансового консалтингу при купівлі автомобілів. Вона також є засновником та акціонером компанії «TRUCKS a.s.» - імпортера та дистриб’ютора вантажівок Ford в Чехії.

Власника «AUTO IN s.r.o.» Мілоша Павлічека, генерального директора Яна Мислівца та директора з продажів Йозефа Богача в Болгарії зустрічали генеральний директор Prista Oil Czech Ян Башта, менеджер по роботі з ключовими клієнтами та головний фінансист Якуб Мусіл, а також головний виконавчий директор Prista Oil Holding Цецо Анастасов та генеральний директор Premiunm Lubricants (Румунія), директор з продажів та маркетингу Prista Oil Group Валентин Іонеску. Разом вони обговорили перспективи майбутніх проектів та ініціювали налагодження продажів продукції Prista та Texaco для вантажних автомобілів Ford через «TRUCKS a.s.».

Представники компанії Prista отримали задоволення від особистої зустрічі зі своїми партнерами з «AUTO IN s.r.o.», в ході якої керівники компаній отримали чудову можливість обмінятися думками з робочих питань та ідеями щодо подальшої співпраці, а також насолодитися смачними стравами, теплою погодою та прекрасними панорамами болгарського узбережжя та старого міста Несебр.

Щоб дізнатись більше про AUTO IN, відвідайте сайт: https://autoin.cz/

Назад