.

Фестиваль Друзів 2020 вкотре зібрав в Чехії шанувальників американських автомобілів

17-09-2020

Фестиваль зустрічав своїх відвідувачів фантастичним автомобільним шоу, неймовірними мотоциклами, індіанським селом, чудовими музичними виставами, презентацією американських видів спорту, конкурсом з поїдання гострого перцю чилі та безліччю розваг для дітей та дорослих.
 

15 серпня 2020 року в місті Пардубіце вчергове відбувся фестиваль «Friends Fest 2020».

Компанія «Prista Oil Czech s.r.o.» вкотре взяла участь у фестивалі (https://friendsfest.cz/uk) як його надійний партнер. Фестиваль був організований з дотриманням усіх заходів безпеки та вимог уряду Чехії у зв’язку з пандемією Covid-19.

Що таке Фестиваль друзів? Це фестиваль, сповнений веселих розваг та сміху, потужних американських автомобілів та військової техніки, якісної музики та смачної їжі. Захід, організатором якого є наш ключовий клієнт та надійний партнер компанія AUTO IN, проводиться в американському стилі. Стенд компанії Prista Oil Czech s.r.o. розмістився на значній площі та був розташований поблизу VIP-намету. Відвідувачі мали можливість перепочити в нашій зоні відпочинку та скуштувати смачні хот-доги Якуба.

Наш стенд також відвідало багато наших клієнтів, яким ми щиро вдячні за приємно проведений час разом. Також висловлюємо подяку компанії Olio Czech Republic s.r.o. за надану всебічну організаційну підтримку, завдяки якій захід пройшов на найвищому рівні.

Ми щиро вдячні усім учасникам та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Інж. Ян Башта

Генеральний директор

Назад