.

Асортимент паливно-мастильних матеріалів Texaco розширився трьома новими моторними оливами

28-04-2021

Успішно виведена на ринок лінійка моторних олив Texaco Havoline ProDS поповнилась трьома новими продуктами, схваленими ОЕМ виробниками, зокрема Renault та Volkswagen. Моторні оливи Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 та RN SAE 5W-30 отримали схвалення Renault, а олива Havoline ProDS V SAE 0W-30 – Volkswagen.

Широкий асортимент паливно-мастильних матеріалів Texaco - торгової марки компанії Chevron – що виготовляються під брендами Texaco®, Havoline®, Delo®, HDAX® та Techron®, забезпечує транспортним засобам продуктивність, захист та надійність. 
Нові оливи Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 та Texaco Havoline RN SAE 5W-30, схвалені Renault, спеціально розроблені з використанням передових технологій у сфері виробництва присадок, щоб задовольнити вимоги Renault щодо зменшення викидів та паливної ефективності. Олива Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20 виготовляється за технологією mid SAPS, яка розроблена для забезпечення максимального захисту каталізаторів транспортних засобів, бензинових та дизельних сажових фільтрів, що допомагає знизити кількість викидів.

Texaco Havoline ProDS RN SAE 0W-20, до складу якої входять базові оливи з високим індексом в’язкості та присадки для зниження витрат палива, може використовуватись в будь-яких погодних умовах, а її низькотемпературна текучість сприяє швидкій циркуляції оливи та захисту від зносу при запуску холодного двигуна. Texaco Havoline ProDS RN SAE 5W-30 аналогічним чином забезпечує довготривалий захист вашого двигуна від зносу та корозії, а також допомагає захистити компоненти від утворення будь-яких шкідливих відкладень.

Ще однією новинкою на ринку є олива Texaco Havoline ProDS V SAE 0W-30, схвалена компанією Volkswagen та придатна для використання в різноманітних моделях автомобілів VW та Audi, малотоннажних фургонах та мікроавтобусах. 
Усі оливи Texaco Havoline ProDS виготовляються за технологією Deposit Shield, яка гарантує щільне покриття оливою рухомих деталей двигуна, що забезпечує додатковий захист від зносу, навіть коли товщина масляної плівки становить лише 2 мкм. Оливи Texaco Havoline ProDS розроблені з метою запобігання утворенню сажових відкладень та зменшення корозії, спричинених вихлопними газами, що з часом може призвести до зменшення ефективності роботи двигуна.

Нова трансмісійна олива Texaco Havoline DCT 
Продуктова лінійка паливно-мастильних матеріалів Texaco поповнилась ще одним продуктом - трансмісійною рідиною Havoline DCT, розробленою професіоналами для автомобілів, оснащених коробками передач з подвійним зчепленням «мокрого» типу. 
Рідина Texaco Havoline DCT створена з метою забезпечити відмінні протизадирні властивості та гарантувати захист компонентів від зносу та утворення задирів. До складу рідини входять синтетичні базові оливи та високоефективний пакет присадок, що забезпечує тривалий захист протягом всього терміну служби продукту. Texaco Havoline DCT дозволяє знизити зношення шестерень, підшипників та зчеплення, а також забезпечує оптимізацію обертального моменту завдяки усуненню вібрації коробки передач.

Нова олива Texaco Havoline DCT може застосовуватись у всіх видах трансмісій DCT з «мокрим» зчепленням та виводиться на європейський ринок з офіційними схваленнями виробників як BMW, так і Volkswagen.
Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте сайт TexacoLubricants.com.

Назад