.

2021 FRENDS FESTIVAL ЗІБРАВ ФАНІВ АМЕРИКАНСЬКИХ МАРОК ТА КУЛЬТУРИ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ В ЧЕХІЇ

02-09-2021

13 серпня на іподромі в м. Пардубіце (Чехія) панував американський дух завдяки американським автомобілям, військовій техніці, шоу індіанців, родео, вестернському шоу, шоу лісорубів, а також музикці у стилі кантрі та апетитному барбекю. З огляду на заходи протидії поширенню Covid-19, організаторам Friends Fest вдалося організувати захід у звичному грандіозному масштабі, але під відкритим небом.

Шанувальники американських автомобілів отримали насолоду від споглядання найвідоміших та популярних американських класичних та спортивних автомобілів, що є однією з головних подій фестивалю, особливо для прихильників Ford Mustang. Фестиваль запропонував не лише вражаючу виставку класики американської автомобільної промисловості, але також приніс радість фанам американських мотоциклів завдяки присутності культових моделей трьох провідних марок – Harley - Davidson, Indian та Victory.

Неможливо було пройти повз традиційний американський гриль з хот -догами та соковитими бургерами. І оскільки на фестивалі минулого року барбекю надзвичайно сподобалось відвідувачам та користувалось успіхом, його було включено і в цьогорічну програму заходу. А найсміливіші гості змогли позмагатися в конкурсі з поїдання гострого перцю.

Чеська команда Prista Oil взала участь у фестивалі, розмістивши свій стенд під брендом Texaco, на якому радо вітала клієнтів та партнерів, пригощаючи їх холодними напоями, насолоджуючись разом з ними смачними стравами та прекрасною музикою. Команда Prista Чехія вдячна всім, хто відвідав їхній стенд TEXACO!

Назад