.

GreenChem - провідний європейський виробник та дистриб'ютор рідини для каталізаторів AdBlue. Входить до складу однієї з найбільших чеських компаній Agrofert Holding, в якій працює більш ніж 34000 працівників, яка здійснює свою діяльність в трьох напрямках:

   •   Хімічна промисловість
   •   Харчова промисловість
   •   Сільськогосподарське виробництво

В сфері виробництва хімічної продукції, яка займає майже 50% в структурі бізнесу компанії, в структуру холдингу входять також два великих підприємства з виробництва сечовини, які забезпечують GreenChem сировиною для виробництва AdBlue.

Більш ніж 20 виробничих підприємств з виготовлення рідини AdBlue компанії GreenChem розташовані  в Європі та Бразилії. Це дозволяє компанії розширити виробничі можливості та забезпечити безперебійні поставки AdBlue своїм  клієнтам.

Гнучкість. Наявні виробничі потужності компанії дозволяють задовольнити потреби клієнтів в рідині AdBlue в будь-яких об'ємах.

Надійність. Наявність значної кількості виробничих підприємств дозволяє компанії GreenChem вирішувати будь-які проблеми, що можуть виникати на виробництві та виконувати замовлення клієнтів в повному обсязі.

Отримати інформацію про продукт AdBlue® тут: